Hobi Kuluçka Makinesi

Kuluçkacılık işini ticari olarak icra etmek istememekle beraber hobi olarak bu işe ilgi duyanlar için doğru tercih hobi kuluçka makineleridir. Bunun yanı sıra hobi kuluçka makineleri otomatik olmasının yanı sıra sadece tavuklar için değil kuluçkaya yatan her türlü kanatlı hayvan yumurtası için kullanılabilir.

Hobi Kuluçka Makinesi Fiyatları

Piyasada yer alan klasik hobi kuluçka makinesi fiyatları ile kıyaslandığı zaman Ege Kuluçkada müşterilere sunulan fiyatların şaşırtıcı derecede makul olduğu dikkatlerden kaçmayacak bir noktadır. Aynı zamanda piyasada yer alan pek çok kuluçka makinası, hobi açısından çok yüksek kapasitelere sahip olduğundan ötürü fiyatlar da gereksiz yere yükselmektedir. Ancak Ege Kuluçka'da satışa sunulan makineler ihtiyaç duyulan kadar kapasiteyi barındırmasının yanında indirimli fiyatları ile de sıra dışı bir hobiyle uğraşmak isteyenleri adeta teşvik ediyor.

Ucuz Hobi Kuluçka Makinası

Hobi kuluçka makinesi bu işle ticari yönden meşgul olmak isteyenler açısından güzel bir başlangıç olabileceği gibi sadece hobi olarak kuluçkacılık ile meşgul olmak isteyenlere de hitap eden makinelerdir. İnsanı günlük hayatın stresinden soyutlayacak ve sıra dışı bir hobi olması ile de monotonluktan uzaklaştıracak bir seçim olmasıyla dikkat çeker. 

Ne var ki pek çok insanın en çok yakındığı hususların başında hobilerin son derece yüksek maliyetli olması gelir. Ancak bu yeni nesil ekonomik hobi kuluçka makinası sayesinde bu dert de son buluyor, son derece makul fiyatlar ile kulukçacılık hobisini icra etmek mümkün hale geliyor.

Makinelerin Kapasitesi Ne Kadar?

Piyasada hobi amaçlı satışa sunulan ve ucuz kuluçka makinesi olarak nitelendirilen hobi kuluçka cihazlarının pek çoğu bir hobi için aşırı denecek düzeyde pahalıdır. Bunun asıl nedeni ise hazne sayısının fazlalığıdır. Oysaki bir hobi için bu denli yüksek kapasitelere gerek yoktur. Ege Kuluçka web sitesinde yer alan makineler yönünden 36, 60, 64 ve 130’luk kapasiteler mevcuttur. Görüldüğü üzere oldukça yeterli olmakla birlikte fiyatları da cep yakmayacaktır.

Sipariş Nasıl Verilir?

Hobi icra etmek için kuluçka makinesi satın alacak olanlar elbette Ege Kuluçka online websitesi üzerinden hızlı sipariş de verebilirler. Aynı zamanda beğendikleri ürünleri sepete ekleyerek birden fazla kuluçka makinesini aynı anda satın almak da mümkündür. Ancak her ihtimale karşı soracak soruları bulunan ya da siparişlerini site üzerinden değil birebir konuşarak vermek isteyenlere özgü Whatsapp sipariş hattı da site bünyesinde yer almaktadır. Elbette her bir sipariş özenle hazırlanacak ve en kısa sürede sahibine teslim edilecektir. Dikkatli ve özenli paketleme sayesinde sevkiyat esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesi de söz konusu olmayacaktır.

Yedek Parçalar İçin de Doğru Adres

Zaman geçtikçe elbette kuluçka makineleri eskiyebilir ya da bazı arızalar söz konusu olabilir. Elbette bu hobiyi icra edenler kuluçka makinelerindeki mevcut sorunları gidermek için yedek parça arayışında olacaktır. Kuluçka makinesi malzemeleri yönünden de bu sitede pek çok seçenek mevcuttur. Yani bu siteden alışveriş yapanların başkaca bir arayışa girmesine hiç gerek yoktur. Gayet tabii bu sitedeki üst panelde yer alan yedek parçalar sekmesini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Tıpkı hobi kuluçka makinesi fiyatları gibi yedek parçaların fiyatları da bütçe dostu olacaktır.

Ege Kuluçka'nın Sağladığı Diğer Ayrıcalıklar

Makine satışı yanında aynı zamanda kullanma kılavuzları, video eğitimleri, çıkım videoları ve müşteri yorumlarına erişebilirsiniz. Zamanla forum sistemini de devreye geçirerek kuluçka makinesi kullanıcılarını bir araya toplamayı hedefliyoruz. Böylece bir topluluk oluşacak ve alım-satım piyasasına desteğimizi sunmuş olacağız.

Ege Kuluçka bünyesinde pek çok yeni nesil hobi kuluçka makinesi de yer almaktadır. Bunun yanında yeni nesil kuluçka makinelerinde bir ay süreyle garanti olanağı da bulunmaktadır. Bu süre içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firma müşterilerinin yanında olacaktır. Aynı zamanda taksitli alışveriş olanağı da müşterilere sağlanan bir diğer kolaylık olarak dikkat çekmektedir.

Devamını Göster