Bu kriterlere ait ürün bulunamamıştır...

Kümes Isıtıcıları

Tavuklar soğuk iklimlerde yaşayabilen hayvanlar olsa da çok fazla soğuğa dayanamazlar. Soğuk havalarda yumurta kapasitesi ciddi ölçüde azalır. Ayrıca vücut ısılarını dengede tutmak için daha fazla besine ihtiyaç duyarlar. O yüzden kümes ısıtıcı şarttır. Kümes ısıtıcı lamba ve diğer ekipmanlar için sitemizi ziyaret ediniz.

Civcivler Nasıl Isıtılır?

Civcivler en hassas kümes hayvanları arasında yer alır. Civciv ısıtmak için küçük alanlarda strofor çok işe yarar. Ancak büyük işletmelerde daha donanımlı sistemlere ihtiyaç vardır. Firmamız tavuk yetiştiriciliğinde en ön sırada yer alır. Tüm ekipmanları firmamızdan alabilirsiniz. Civciv ısıtma lambası ve civciv ısıtma ampülü indirimler ile satışa sunulmuştur. Alacağınız ürünlerin nasıl kullanılacağını sitemizden öğrenebilirsiniz. Satışını yaptığımız her ürünün özelliklerini ve indirimli fiyatını sizlerle paylaşıyoruz.

Kümes Isıtma Yöntemleri

Kümesler kanatlı hayvanların yaşam alanıdır. Tavuk ve yumurta yetiştiriciliği artık kapalı alanlarda yapıldığı için kümeslerin bakımı ve bakım esnasında ki ekipmanlar çok önemlidir. Kümes için uygun sıcaklık verimliliği artırır. Kümesler elektrikli ısıtıcı, gazlı ısıtıcı, kızılötesi ısıtıcı, fırın ısıtıcı bir çok yöntem ile ısıtılabilir. 

Her yöntemin kendine uygun avantajı ve dezavantajı vardır. Kümesin zemini mutlaka ısıtılmalıdır. Kümes uygun yalıtım malzemeleri ile kaplanmalıdır. Kümes ısıtmak için elektrik sistemi döşeyecekseniz infrared ısıtıcı lamba tercih edin. Ürünlerimizin hepsi garantili ve uygun fiyatlıdır. Aldığınız her ürün için danışmanlık hizmetimiz vardır.

Civciv Isıtıcı Lamba

Civcivler yumurtadan çıktıkları andan itibaren ısıya ihtiyaç duyarlar. Firmamız civciv ısıtıcı lambaları termostatlı olarak satar. Bu sayede kümes belli bir sıcaklığa ulaştığı anda lamba kapanır. Bağlantılarını kolaylıkla yapabilir, takıldığınız anda bizden destek alabilirsiniz. Civciv ısıtma ampülü ile uyumludur. Firmamız yedek parça alanında da ürün satışı yapar. Herhangi bir nedenden dolayı yedek paraçaya ihtiyacınız olursa firmamızdan temin edebilirsiniz.

Civciv Kafesi Isıtma Sistemleri

Civcivler yumurtadan çıktıkları anda farklı bir bölgeye alınır. Bu bölge daha çok civciv kafesi gibi korumalı ortamlardır. Kafes ısıtma sistemi aynı zamanda civciv kafesine de kurulabilir. Kafesin sıcaklığı sabit olarak tutulmalıdır. Firmamız civciv ısıtma sistemlerini bağlantısı yapılı olarak sizlere sunar. Yapmanız gereken sadece çalıştırmaktır. 

Firmamız ticari ve hobi malzemelerin satışını yapar. Hobi olarak yapıyorsanız çok daha uygun fiyatlı ve küçük ekipmanları bizden temin edebilirsiniz. Kafes ısıtıcı seramik lamba kızılötesi ışık ile ısıtma sağlar. Ortam yavaş ısınır ancak ısı kaybolmaz. Uyku kaliteleri artar. Uykuları yeterli düzeyde olduğu zaman daha çabuk büyürler.

Kümes Isıtıcı Lamba Fiyatları

Kanatlı hayvan yetiştirmek istiyorsanız bu iş nasıl yapılır iyice öğrenmeniz gerekir. Aksi halde yapılan küçük bir hata tüm hayvanların telef olmasına neden olur. Isıtma sistemleri kümeslerin olmazsa olmazıdır. 

Sıcaklık tek başına asla yetmez. Kümes mutlaka yalıtım ile kapatılmalı ve yerden ısıtma sağlanmalıdır. Alınan ısıtıcıların havayı kurutmaması gerekir. Nem dengesi çok önemlidir. Kümes ısıtıcı sistem fiyatları değişiklik gösterir. Firmamız kuluçka ve kümes ürünlerinde sizlere indirim sağlar. İade mümkündür. Aldığınız her ürün garantili olup hızlı kargo ile sizlere ulaşım sağlanır.

Kuluçka Makineleri

Kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan herkesin ilk aldığı ekipman kuluçka makinesidir. Artık günümüzde tavuklar doğal ortamlarında yumurtlamadıkları için bu makinelere ihtiyaç artmıştır. Alanın genişliğine göre makine seçimi yapabilirsiniz. Firmamız ticari kuluçka makinelerinin satışını yapar. 

Kuluçka makinası farklı boyutlarda satılır. Ama hepsinde aynı düzenek vardır. Sitemizde yorumları okuyarak da bilgi sahibi olabilir veya aldığınız ürün için yorum yazabilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Firmamız yeni çıkan ve daha donanımlı her ürün için sizlere bilgi sunar. Seçtiğiniz ürünü sepete ekleyin ve ödemenizi yapın. Ürünün faturası ve garanti belgesi içinde gönderilir.

Devamını Göster