64'lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi

Barkodu : E-64
Garanti Süresi: 1 Ay
Stok Durumu: Stokta Yok
Paylaş

64'lük Kuluçka Makinesi

Köy kesiminde yaşayan ve yumurtaları kuluçkaya yatıran kişilerin elektrik probleminden ötürü manuel cihaz bulmada zorlandıkları bilinir. Kuluçka makinası bu zorluğun üstesinden gelmek için üretilmiş bir cihazdır.

Manuel kuluçka yöntemi ile yumurtaları kuluçkaya yatırmak sağlıklı bir yöntem olarak bilinse de dezavantaj da oluşturur. Kaz kuluçkalarının makine ile daha verimli bir şekilde elde edilebilmesi mümkün olur.

Manuel kuluçka yönteminde kuluçka süresi uzadığı için elde edilen verim de az olacaktır. Bu nedenle Ege Kuluçka tarafından üretilmiş olan makineyi tercih ederek yüksek verim sağlayabilirsiniz. Hindi kuluçkası da dahil olmak üzere, tüm kuluçkaya yatan hayvanlar bu makine ile yumurta verimi elde edebilir.

64'lük Kuluçka Makinesi Ayarları

12 Watt destekli bir makine olarak üretilen 64'lük kuluçka makinesi, bıldırcın gibi yumurtlama faaliyeti gösterebilen her canlıda kullanılabilir. Köylerde elektrik sorunu yaşayan kişilerin elektrik gittiği zaman kuluçka ayarlamalarını yapmak için herhangi bir çaba göstermelerine gerek kalmaz.

Otomatik bir cihaz olduğundan dolayı tüm ayarlamalarını kendi yapar. Tavuk kuluçkaları dahil olmak üzere pek çok alanda kullanımı sağlanabilir. Bir makineden 64 tane yumurta çıkar. Tavuklar başta olmak üzere yumurtalama yapan tüm hayvanlardan tek makine ile 64 tane yumurta elde edebilmek mümkün olur. Makinenin ayarları kendisi tarafından yapılır ve manuel olarak işlem yapılmasına gerek yoktur.

64'lük Kuluçka Makinesi Kullanımı

Ege Kuluçka tarafından sunulan 64'lük kuluçka makinesinin kullanımı için bir kaç işlem yapılması gerekir. Ördek 64'lük kuluçka makinesi kullanımında ördeklerden elde edilen yumurtaların kuluçkaya yatırılması için ısı ayarlamaları makine tarafından yapılır.

64'lük kuluçka makinesi ayarları bulunulan ortamın sıcaklığına göre makine tarafından belirlenir ve kullanıma hazır hale getirilir. Makinenin aktif hale gelmesi manuel olarak yapıldıktan sonra herhangi bir işleme gerek kalmaz.

64'lük kuluçka makinesi fiyatı Ege Kuluçka tarafından sizlere en uygun fiyat garantisi üzerinden sunulur. Makinenin 90 dakikada bir yumurta yönlerini otomatik olarak değiştirmesi, yumurtanın verimini de arttırıcı özellik gösterir. Ege Kuluçka'nın sizlere sunduğu 64'lük kuluçka makinesi cihazı ile elektrik sorunu yaşanan her bölgede kuluçkalama işlemi rahatlıklar yapılabilir. Fiyat bilgisi ve daha fazlası için irtibata geçebilirsiniz.

Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Ege Kuluçka
9.2.2021

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Tüm Kanatlılara Uyumlu mu?
Evet, tüm kümes hayvanlarının yumurtalarını makinemize yerleştirebilirsiniz. Hindi, kaz, ördek, tavuk ve bıldırcın için birebir uyumludur.
Tam Otomatik Mi?
64'lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi, tamamen otomatik çalışır. Çevirme, ısıtma ve nem gibi ihtiyaçlarını sahip olduğu düzenek ile kendisi halletmektedir. Yalnızca makinenin ihtiyacı olan suyu manuel olarak kullanıcı koymalıdır.
Civciv Çıkım Oranı Yüzde Kaç?

Makinelerimizin tamamında doğru kullanım sergilenir ise, yüzde 90'ın üzerinde çıkım oranı yakalayabilirsiniz. Bu sebeple çıkım oranları sadece makineye bağlı bir durum değildir. Yumurtanızın kalitesi bile bu oranı etkileyebilir.

Akü ile Çalışıyor Mu?

Evet, 64'lük kuluçka makinesi elektrik kesintilerinde akü ile çalışabilmektedir. Elektrik kesildiğinde akü otomatik olarak devreye girmez, manuel olarak sizin bağlamanız gerekir. Aynı anda akü ve elektriğe bağlı tutmayın.

Kapıda Ödeme ile Sipariş Verebilir Miyim?
Kapıda ödeme yapmak isterseniz, kargo ücreti kadar önden kapora alınmaktadır. Gönderdiğiniz tutar kadar ürün bedelinden silinir, geri kalan ücreti kapıda ödersiniz.